Z niezmierną radością donosimy o tym, że od dziś możecie korzystać z integracji z Gepard Fulfillment na BaseLinkerze.

Stało się! Nasze wysiłki, ciężka praca i pasja zostały nagrodzone i docenione. Możecie się z nami zintegrować poprzez BaseLinker, wystarczy znaleźć naszą integrację w panelu BL. Dzięki temu praca nad zamówieniami będzie jeszcze łatwiejsza. Bardzo cieszymy się z tego, że jesteśmy w tak zacnym gronie, wśród najlepszych polskich i światowych firm z branży. BaseLinker to najlepsze rozwiązanie dla e-commerce, z którego korzystamy wraz z naszymi klientami każdego dnia. Skorzystajcie z tego i wy!

Gepard Logistic od lat rozwija usługi logistyczne dla firm, które decydują się wejść na rynek polski, niemiecki i czeski, a także do innych krajów europejskich. Oferujemy magazynowanie produktów oraz kompletację zamówień, błyskawiczne i niezawodne dostawy do klienta
końcowego, wsparcie e-commerce, obsługę klienta w j. niemieckim i czeskim oraz wiele dodatkowych usług. Kładziemy nacisk na wysoką jakość fulfillmentu i elastyczność w podejściu do klienta. Ponieważ nasz główny magazyn położony jest na polsko-niemiecko-czeskim trójstyku granicznym, z nami możesz rozpocząć zdobywanie nie jednego, ale trzech rynków na raz, magazynując w tym samym miejscu.

Z nami masz dostęp do renomowanych kurierów (niemiecki DHL, GLS, DPD, czeski GLS ,polski InPost, DHL, DPD, GLS i inni), korzystasz z atrakcyjnych cen, dzięki outsourcingowi nie musisz martwić się o przestrzeń magazynową, czy zasoby ludzkie. Swoją energię, czas i pieniądze możesz poświęcić na rozwój biznesowy i osobisty.

Połącz swoje konto Gepard Logistic z systemem BaseLinker, by łatwiej zarządzać procesem realizacji zamówień.

Jak to działa?
Integracja następuje za pomocą API. Platformy wymienią się informacjami na temat zamówień, które pojawią się na Twoich kontach sprzedażowych lub e-shopach. Będziesz miał dostęp do wszystkich zamówień w jednym miejscu. W łatwy sposób wygenerujesz etykiety przewozowe, nadasz zamówienia pojedynczo lub masowo. Po ustawieniu akcji
automatycznych, numery przesyłek trafią na marketplace i do klienta.

BaseLinker to:

Wszystko w jednym miejscu:

Masowe Wystawianie Ofert,

10x Szybsza Obsługa Zamówień i Paczek.

Synchronizacja Stanów i Cen.

16k+ Sprzedawców. 500+ Integracji.

15 lat doświadczenia.

Po kilku kliknięciach w dziale Integracje będziesz połączony z Gepard Fulfillment z dostępem do nadawania paczek na naszych umowach, w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasz zespół dziś świętuje wielki sukces, ale nie zamierza osiadać na laurach. Dziękujemy wszystkim naszym klientom, za szansę, byśmy mogli stać się częścią machiny waszego sukcesu i rozwoju na zagranicznych rynkach. Dołożymy wszelkich starań, by jeszcze bardziej udoskonalić nasze usługi, także działając ramię w ramię z BaseLinker. Zapraszamy nowych klientów do współpracy. Sprawdźcie nasz fulfillment już dziś.